PDF Print E-mail

Fellesøvelser hver tirsdag

Alle møter 15 minutter før spillestart.


Aspirantkorpset Musikkrommet 17:00 - 18:30 (Oppmøte 16:45)
Juniorkorpset Kultursalen 16:30 - 18:00 (Oppmøte 16:15)
Hovedkorps Kultursalen 18:15 - 20:15 (Oppmøte 18:00)

Meld fra om du ikke kan komme
Oppgi navn og instrument direkte til dirigenten:

Jenny Karlsson - 98 61 93 73 (Junior-/Hovedkorps)

Cathrine Opheim - 92 24 94 31 (Aspiranter)

Vår 2018 Dato Dag HK HK JK JK AK Styret
Oppstart etter nyttår 2. jan tirsdag Rånå Schild Skilleås

Lykkeslet Sandal

Mackenzie

Askerøi Bonnevie Geir

Fellesøvelse

9. jan tirsdag Arnesen Lodgaard Blystad Reppe Henriksen Mehus Bruteig Pål
Fellesøvelse 16. jan tirsdag Havgar Botilsrud Thorstad Tang Brøyn Olaug
Fellesøvelse 23. jan tirsdag Kildal Johansen Hilden Wang-Reinholdtsen Vu-Pham Contardo-Avlund Øyvind
Oppstartsseminar for JK og HK, ved Hønefoss 27. - 28- jan lør - søn
Fellesøvelse 30. jan tirsdag Litlabø Thorsen Kjekshus Rekkavik Agdestein Waage Arvidsson Grøtting Engmark Siri
Fellesøvelse 6. feb tirsdag Mikkelborg Magelssen Følling Cavallar Selvik Granberg Jensen Harald
Fellesøvelse 13 feb tirsdag Oye Moulin Haug Hansen Grøtlien Nesbakken Hassel Katrine
VINTERFERIE 20. feb FRI
Fellesøvelse 27. feb tirsdag Rutle Quale Seterelv Humborstad Havugimana

Henjum Fjeld

Geir

Fellesøvelse

6.mar tirsdag Skilleås Rånå Schild Lund Leivestad Hertel Ergo Pål
Årsmøte 6. mar tirsdag

Fellesøvelse 13. mar tirsdag

Arnesen Lodgaard

Botilsrud

Mackenzie

Lykkeslet Sandal

Kleppe-Saaiman

Olaug

Fellesøvelse

20. mar tirsdag

Blystad

Hilden

Mehus

Reppe Henriksen

Arsic

Øyvind

Påskeferie

27. mar FRI

Fellesøvelse

3. apri tirsdag Havgar Kjekshus Rekkavik Tang Thorstad Wold Jensen Siri
Fellesøvelse 10. apr tirsdag Kildal Johansen Litlabø Thorsen Vu-Pham

Wang Reinholdtsen

Øverland Harald
Fellesøvelse 17. apr tirsdag Magelsen Bjelkerud

Arvidsson Grøtting

Agdestein Waage

Bruteig

Katrine

LOPPIS

20- - 22. apr fre, lør, søn
Fellesøvelse 24. apr tirsdag Mikkelborg Moulin

Cavallar Selvik

Følling

Brøyn

Geir
FRI 1. mai tirsdag
Konfirmasjons-spilling Ellen og Ingeborg 6. mai søndag
Fellesøvelse 8. mai tirsdag Oye Quale Seterelv

Grøtlien Nesbakken

Haug Hansen

Contardo Avlund

Pål
Konfirmasjons-spilling Ba Viet 12. mai lørdag

Fellesøvelse

15. mai tirsdag Rutle Rånå Schild Humborstad Havugimana

Engmark

Olaug

Lille 17. mai

Tog fra Grefsen skole

16. mai onsdag
Oppmøte Grefsen skole - tog i sentrum 17. mai torsdag

Fellesøvelse

22. mai tirsdag Skilleås Arnesen Lodgaard

Leivestad

Lund

Granberg Jensen

Øyvind

Konfirmasjons-spilling; Casper, Jonathan, Noah og Benedicte

26. mai lørdag

Konfirmasjons-spilling; Erik

27. mai søndag

Fellesøvelse

29. mai tirsdag Blystad Botilsrud

Lykkeslet Sandal

Mackenzie

Bruteig

Siri

Fellesøvelse

5. jun tirsdag Havgar Hilden Mehus Reppe Henriksen

Brøyn

Harald

Sommaravslutning med konsert og utdeling av medaljer

12. jun tirsdag

Jubileumstur, Junior- og Hovedkorps

28. jun - 3. jul

Aktivitetskalender 2017 (Høst)

Aktivitetskalender 2017 (Vår)

Aktivitetskalender 2016 (Høst)

Aktivitetskalender 2016 (Vår)

Aktivitestkalender 2015 (Høst)

Aktivitetskalender 2015 (Vår)

Aktivitetskalender 2014 (Vår)

Aktivitetskalender 2013 (Høst)

Aktivitetskalender 2013 (Vår)
Aktivitetskalender 2012 (Høst)

Aktivitetskalender 2012 (Vår)

Last Updated on Monday, 15 January 2018 21:10